O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Sprawdź ofertę

Witamy na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, koncentrującym się na obsłudze klientów województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego i lubuskiego. Do tych odbiorców docieramy osobiście. Realizujemy również zamówienia z całej Polski, za pomocą transportu zewnętrznego. Bogaty asortyment posiadanych wyrobów, nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość i przystępne ceny sprawiają, że cieszą się one dużym zainteresowaniem. Działamy na polskim rynku od ponad 25 lat.
Dzięki doświadczeniu i solidności naszych pracowników zostaliśmy przedstawicielami dużych firm takich jak:

 YORK PL, producent towarów do utrzymywania czystości

 HANKE TISSUE, producent serwetek, ręczników papierowych i innych artykułów higienicznych.

W swojej ofercie posiadamy większość przedmiotów używanych podczas sprzątania, gotowania, pieczenia, prania, organizowania przyjęć, spotkań ze znajomymi i rodziną 😉

 

Nasze osiągnięcia :

Wydarzenia:

  • ISSA/INTERCLEAN 2011 – Warszawa

W 2011 roku w Polsce odbyły się targi z cyklu ISSA INTERCLEAN in Warsaw 2011 „THE PREMIER TRADE FAIR FOR THE CLEANING INDUSTRY IN THE CENTRAL AND EASTERN EUROPEAN REGION” na których mieliśmy zaszczyt gościć jak i negocjować z potencjalnymi przyszłymi kontrahentami.

  • KOREAN PRODUCTS SHOW 2009 – Warszawa

W roku 2009 z przyjemnością uczestniczyliśmy na Koreańskich targach „Korean Products Show 2009” odbywających się w Warszawie z cyklu Premium Korea. Gratulujemy organizacji bardzo ciekawych targów. W nadziei, na przyszłą współpracę serdecznie dziękujemy Ambasadzie Korei Płd. za zaproszenie, profesjonalną organizację i fachową obsługę konferencji.

  • Targi w Otmuchowie 2009

7 maja 2009 roku na organizowanych targach w Otmuchowskim zamku pojawiliśmy się jako wystawca z branży AGD. Nasze stoisko miało dużą frekfencją odwiedzających klientów a produkty naszej marki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkim serdecznie dziekujemy.